Vysílací studio: 491 421 421
Dopravní linka: 800 100 491 (zdarma)
R.E.M. - Everybody Hurts
Playlist
R.E.M.
Everybody Hurts
Právě vysílá:
Hitrádio Magic
Rádio které hraje...

CITY LIVE: CHINASKI ZAHRAJÍ PRO HITRÁDIA ŽIVĚ TÝDEN PŘED VYDÁNÍM CD!

Chinaski si užívají roční koncertní pauzu. Až do podzimního turné pro veřejnost nikde živě nevystoupí. Vy je ale slyšet můžete! Už 26. dubna zahrají exkluzivně mimořádný akustický set v rámci projektu City Live na Hitrádiu.

Oblíbený a v českém éteru naprosto mimořádný pořad City Live, který můžete poslouchat výhradně  na vlnách Hitrádií, pokračuje ve hvězdné nabídce. Koncem dubna zahrají statisícům posluchačů živě kluci ze snad nejoblíbenější kapely posledních dvaceti let, legendární Chinaski. Před nimi se v City Live předvedli například Kryštof, No Name, Xindl X, Bára Poláková, Support Lesbiens nebo Michal Hrůza.

"S Chinaski spolupracujeme už dlouho, v zimě jsme například jako první představili jejich nový singl Není nám do pláče. Z toho, že nám teď díky letitému přátelství věnují tento unikátní koncert, máme obrovskou radost," potvrdila programová ředitelka Hitrádií Markéta Rachmanová. Stejně jako jejich předchůdci odehraje parta kolem frontmana Michala Malátného v pražském Tančícím domě speciální set plný netradičních aranží, které proloží rozhovor.

Pro Chinaski bude koncert City Live znamenat především konec dvouleté tvrdé práce na novém albu. To vyjde 5. května, prakticky bezprostředně po živém vystoupení. "Máme za sebou dva roky práce a já jsem fakt šťastnej. Máme z alba výbornej pocit" doplnil pro Hitrádio Michal Malátný.

Koncert City Live na Hitrádiu s kapelou Chinaski se v pražském Tančícím domě koná 26. dubna v 15 hodin.

 


Jsme rádio, které hraje. A živě!

Takhle jsme si užívali prozatímní City Live:

Michal Hrůza živě:SUPPORT LESBIENS - CLICHE

KRYŠTOF – TAK POJĎ HLEDAT BŘEHNO NAME - PRVÁ

XINDL X - POPELKABÁRA POLÁKOVÁ - NAFRNĚNÁ