Vysílací studio: 491 421 421
Dopravní linka: 800 100 491 (zdarma)
A GREAT BIG WORLD & CHRISTINA AGUILERA - Say Something
Playlist
A GREAT BIG WORLD & CHRISTINA AGUILERA
Say Something
Právě vysílá:
Hitrádio Magic
Rádio které hraje...

Nová posila Hitparády Hitrádia Magic - Slza !

Od neděle se do týmu Hitrádií přidávají ke Xindlovi a Igorovi Timkovi taky Petr Lexa a Lukáš Bundil z kapely Slza! Každou neděli v Hitparádě ukážou, jak skvěle zní starší i nové světové hity, když se zahrají jen tak akusticky s kytarou. Pro každou Hitparádu si předělají jeden světový hit a dají ho po svém!

Moderátora Hitparády Igora Timka a kytaristu Slzy Lukáše Bundila jsme se krátce zeptali,   o čem to vlastně bude ?

 
Co kluci ze Slzy do Hitparády připravili?
Igor Timko
„Chlapci ze Slzy budou obohacovat Hitparádu každý týden op jeden cover. Já jsem slyšel zatím asi tři od nich zní to výborně!  Těším se na neděli večer, kdy bude premiéra prvího cover hitu skupiny Slza pro Hitparádu Hitrádia Magic".
 
No Name udělali taky jeden megaúspěšný cover, že ?
Igor Timko
„Jasně, je to Kristýnka iba spí. Byla to taková pojistka našeho vydavatele pro případ, že bychom  náhodou nedělali hity. Je ale pravda, že tento cover byl tak sakra úspěšný, že jsemse rok dva  zbavovali nálepky ‚kristýnkáři’.”
 
Proč jste se rozhodli dělat covery do Hitparády Hitrádia Magic?
Lukáš Bundil
„Ty důvody jsou vlastně dva. První je, že jsme se s Petrem vlastně přes covery poznali. Když jsem zakládal Slzu, tak jsem dlouho hledal zpěváka a nemohl jsem najít. Až jsem jednou brouzdal po YouTube a našel petrův kanál, kde měl práve covery zahraničních písniček. Mně se líbily tak moc, že jsem ho kontaktoval a začali jsme spolu pracovat a založili Slzu. To je ten hlavní důvod.“
 
A ten druhý důvod ?
Lukáš Bundil
„Byť  jsme moderní popová kapela a hrajeme moderní popové písničky, je pro nás strašně důležitý,   aby ty písničky fungovali samy, třeba jen tak s kytarou u táboráku.  A my právě v tomhle duchu, jednoduše, chceme posluchačům představit písničky, které jsou v hitparádách, znají je v originální verzi. Chceme jim je ukázat v jiném světle,   úplně syrově, tak je vlastně neznají.
 
 
Foto - Jindřich Kodíček